اولین باره داری از فلربو خرید میکنی؟ با کد HelloWorld میتونی ۱۵ درصد تخفیف بگیری! «اطلاعات بیشتر»

آموزش ساخت و چاپ استیکر اختصاصی

Sunday، ۱۸ Aabaan ۱۳۹۹

استیکرهای لپ تاپ اختصاصی ابزار خوبی برای استفاده شخصی و حرفه‌ای هستند. در فلربو ما معتقدیم باید کاری کنیم که پیام شما به هر صورتی که دوست دارید، منتشر شود. نه واقعا! هر اندازه، شکل، رنگ، طراح، پیام، تعداد، تصویر، و هر چیزی که بین آن‌ها باشد، فلربو آماده است تا آن را برای شما به صورت آسان و بدون دردسری استیکر کند. استیکرهای اختصاصی لپ تاپ ما قابل شستشو در ماشین ظرفشویی و گرم شدن در ماکرویوو داشته و ضد آب است – تا پیغام شما رادر هر جایی که می‌خواهید، ماندگار کند.

در صورتی که شما هم سفارش استیکر اختصاصی لپ تاپ خودتون را در فلربو ثبت کرده‌اید، در این پست به شما نشان می‌دهیم که چطوری میتوانید از تمپلیت‌هایی که ما برای شما آماده کردیم استفاده کنید:

1. تمپلیت رو دانلود کنید

ما برای شما چند فایل psd تمپلیت آماده کردیم. برای آن که بتوانید طرح خودتون رو راحتتر برای چاپ آماده کنید، میتوانید آن‌ها را از گوگل درایو دانلود کنید.

۲. سایز مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید

پس از دانلود فایل و unzip کردن آن، ۲ فایل psd مشاهده خواهید کرد که یکی برای استیکرهایی با ابعاد ۲ اینچ و دیگری برای استیکرهایی با ابعاد ۱.۵ اینچ می‌باشند. با توجه به ابعادی که مدنظر دارید، فایل مربوطه را درون photoshop باز کنید.

۳. وارد آبجکت Edit Me شوید

بعد از باز شدن فایل psd، با دابل کلیک کردن لایه‌ی Edit Me، تب جدیدی باز میشود و وارد حالت ویرایش می‌شوید. این Smart Object به صورت hidden بوده و با رنگ نارنجی مشخص شده است.

۴. استیکر پیش‌فرض را مخفی کنید

در تب Change Me جدیدی که باز شده، لایه‌ی استیکرهای فلربـو را مخفی کنید. برای انجام این کار، بر روی آیکون چشمی که کنار این لایه قرار گرفته، یکبار کلیک کنید.

۵. طرح استیکر اختصاصی خود را اضافه کنید

بعد از مخفی کردن لایه پیش فرض استیکر‌های فلربو، می‌توانید طرح استیکر لپ تاپ خودتون رو اضافه کنید. برای این کار می‌توانید یا فایل را درگ و داخل تب Change Me دراپ کنید. توجه داشته باشید طرح شما نیازی به داشتن border سفید ندارد چرا که این border به صورت اتوماتیک به استیکر شما افزوده می‌شود. این عمل به این منظور انجام میشود تا مطمئن باشیم با خطای ۱ یا ۲ میلیمتری در برش، خود طرح کراپ نمی‌شود.

همانطور که می‌بینید طرح استیکرهای شما می‌توانند به هر شکل و حالتی باشند.

بعد از ذخیره کردن این تب (Ctrl + S) استیکر شما در تب template آپدیت میشود.

۶. فایل را ذخیره کنید

بعد از ذخیره و بستن تب Change Me، طرح استیکر لپ تاپ اختصاصی خود را می‌توانید به صورت نهایی شده مشاهده کنید.

همکنون می‌توانید فایل psd را ذخیره کرده و به ما از طریق تلگرام ارسال کنید.