اولین باره داری از فلربو خرید میکنی؟ با کد HelloWorld میتونی ۱۵ درصد تخفیف بگیری! «اطلاعات بیشتر»

فلربو و ویروس جدید CVID-19

Wednesday، ۲۰ Farvardin ۱۳۹۹

ما در فلربو نسبت به نگرانی‌های مشتریان خود درباره‌ی ویروس جدید ‌COVID-19 هستیم و می‌خواهیم به برخی از سوالات متداول پاسخ دهیم:

سفارش من در فلربو کجا چاپ میشه؟

فلربو برای اطمینان پیدا کردن از آماده‌سازی سفارش شما از مجموعه‌ای از چاپخانه‌های ثالث استفاده میکنه. این چاپخانه‌ها در چندین نقطه از شهر تهران واقع شده‌اند.

آیا مدت زمان انتظار برای رسیدن سفارش من تغییر میکنه؟

در حال حاضر، بنابر دستور استانداری تهران مبنی بر تعطیلی تمامی شرکت‌ها و کارگاه‌ها و همچنین به منظور درنظر گرفتن سلامت کارمندان، تمامی چاپخانه‌های فلربو تا ۲۳م فروردین تعطیل هستند. به همین علت، متاسفانه چاپ استیکر اختصاصی فلربو و یا تامین موجودی برخی از استیکرهای لپتاپ پرفروش فلربو با اندکی تاخیر مواجه خواهد شد.

با وجود آن که ما تمام تلاش خود را میکنیم تا سفارشات در زمان کوتاهی به دست شما برسد، اما به خاطر پیچیدگی‌ها و ذات موقعیتی که در آن قرار داریم، روزهای ارسال سفارشات را از روزهای زوج (شنبه، دوشنبه، چهارشنبه) به روزهای دوشنبه و پنجشنبه تغییر دادیم. در ضمن، همچون گذشته تمامی سفارشات از طریق شرکت ملی پست و به صورت پست‌پیشتاز ارسال خواهند شد.

آیا اگه نتونم توی آدرسی که مشخص کردم حضور داشته باشم، می‌تونم آدرس تحویل سفارشم رو عوض کنم؟

بله! شما می‌توانید با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید و یا از طریق افزونه‌ی پشتیبانی (گوشه پایین سمت راست صفحه)، آدرس جدید خودتون رو به ما اعلام کنید. البته در نظر داشته باشید که تنها تا هنگامی که سفارش شما تحویل پست داده نشده باشد امکان تغییر مقصد وجود دارد.

ممکنه من از طریق فلربو به ویروس مبتلا بشم؟

ما عمیقا به سلامت و امنیت مشتریان، کارمندان و محصولاتی که ارائه می‌کنیم اهمیت می‌دهیم. ما به دقت گایدلاین‌های مرکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) و سازمان بهداشت جهانی (WHO) را پیرامون شیوع COVID-19 دنبال می‌کنیم:

«به طور کلی، به دلیل مقاومت ضعیف ویروس کرونای موجود بر روی سطوح، احتمال گسترش آن از طریق محصولات یا بسته‌هایی که طی یک دوره‌ی چند روزه و در دمای محیط حمل می‌شوند، بسیار پایین است.» - مرکز کنترل پیشگیری بیماری‌ها (۱۲ مارس ۲۰۲۰)

«احتمال آلوده شدن یک کالای تجاری توسط یک فرد آلود یا خطر گرفتن ویروس از طریق جابجایی بسته در دماهای مختلف بسیار پایین است.» - سازمان بهداشت جهانی (۱۲ مارس ۲۰۲۰)

از آنجایی که اطلاعات جدید در مورد ویروس COVID-19 به طور مداوم منتشر می‌شود، ما شما را تشویق می‌کنیم تا به راهنمایی‌های سازمان‌های مشهور و مورد اعتماد همچون CDC و WHO برای داشتن اطلاعات به روز توجه کنید.

آیا فلربو کار خاصی برای جلوگیری از گسترش COVID-19 انجام میده؟

بله. ما تمامی کارمندان خودمون رو مبجور به کنسل و یا عقب انداختن تمامی سفرهای کاری کردیم همچنین، کارمندان فلربو همگی به مدت ۲ هفته خود را قرنطینه کرده‌اند. در ضمن، ما با تمامی تاسیسات همکار در تعامل برای رعایت بهداشت هستیم تا آن‌ها نیز ابزارهای خود را ضدعفونی نگه‌دارند.

در زمان مشکلات بشری، جهان به هنر نیاز دارد. چنین بحران‌هایی بسیار پیچیده هستند، سخت‌تر از آن که بتواند با کلامت بیان کرد، اما هنر شکل بالاتری از زبان است. زمانی که نمی‌دانیم چه احساسی داشته باشیم، هنر می‌تواند احساسات را نشان دهد. شما شمشیر و سپری دارید که می‌توانید از آن استفاده کنید. آیا می‌توانید اضطراب را پس بزنید و فضا را برای خلاق بودن پیدا کنید؟ آیا می‌توانید صدای خود را پیدا کنید و یک جوک، یک ایده یا یک خاطره از زمان بهتر را به ما نجوا کنید؟