اولین باره داری از فلربو خرید میکنی؟ با کد HelloWorld میتونی ۱۵ درصد تخفیف بگیری! «اطلاعات بیشتر»

امضای قرارداد همکاری بین استیکرهای فلربو و لوفت‌هانزا

Wednesday، ۱۳ Farvardin ۱۳۹۹

مدیرکل برندینگ شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا اعلام کرد استیکرهای فلربو و لوفت‌هانزا قراردادی برای استیکر چسباندن ۱۲ هواپیمای این شرکت امضا کرده‌اند و در حال اجرایی شدن است.

به گزارش خبرگزاری آنیون، مدیرکل برندینگ شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا در نشست خبری لوفت‌هانزا گروپ گفت، فلربو و لوفت‌هانزا قراردادی چاپ و چسباندن استیکر بر روی ۱۲ هواپیما را امضا کرده‌اند. الکساندر شولابیتز گفت: «ما پیش از این قرارداد، همکاری طولانی مدتی با استیکرهای فلربو داشتیم به طوری که در بسته‌های هدیه کریسمس، لوگوی لوفت‌هانزا را به صورت چاپ استیکر اختصاصی به همکاران خود هدیه داده بودیم. با دیدن کیفیت بالای این استیکرها و این که آن‌ها نه خش خوردگی پیدا می‌کنند و نه کم‌رنگ می‌شوند، تصمیم به بستن این قرارداد با استیکرهای فلربو گرفتیم.»

هواپییماهای بوئینگ ۷۴۷ و ایرباس ای‌۳۸۰ لوفت‌هانزا هواپیماهایی هستند که طی این قرارداد، استیکرهای خود را از فلربو دریافت می‌کنند. شرکت لوفت‌هانزا به منظور زیباتر شدن هواپیماهای خود و دادن حس بهتری به مسافران، این تصمیم را گرفته است.

طبق این قرارداد، فلربو موظف خواهد بود که تا پایان ۱۰ روز کاری استیکرهای خود را در ابعاد ۳ متر در ۳ متر چاپ و به آشیانه‌های لوفت‌هانزا ارسال کند. فلربو که چاپ بیش از ۱۰ هزارمتر مربع استیکر را در کارنامه‌ی خود دارد، از اجرای این قرارداد، مطمئن به نظر می‌رسد.

شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا به ۱۸ مقصد داخلی و ۱۹۳ مقصد بین‌المللی در ۸۱ کشور جهان از جمله ایران پرواز انجام می‌دهد.