اولین باره داری از فلربو خرید میکنی؟ با کد HelloWorld میتونی ۱۵ درصد تخفیف بگیری! «اطلاعات بیشتر»

استیکرهای لپتاپی که انرژی بادی را پروموت میکنند

Monday، ۱۷ Tir ۱۳۹۸

Ted Durkee و Brandon Gado فارغ التحصیلان دانشگاه ویسکانسین-مدیسن و هر دو از کارآفرینان دوستدار محیط زیست در زمینه کامپیوتر هستند. آنها با همکاری یکدیگر سازمان laptop energy Powered Green رو تاسیس کردند که به خریداران کامپیوتر کمک میکند تا با استفاده از انرژی باد، اثرات مخرب دستگاه‌ها بر روی محیط زیست را از بین ببرند و با آن سازگار باشند.

اختراع یک تکنولوژی با فناوری بالا به معنی کاهش مصرف انرژی می باشد. Durkee و Gador نشان Powered Green را به قیمت ۱۶ دلار به فروش می رسانند. در ازای پرداخت ۱۶ دلار چه چیزی نصیب شما خواهد شد؟

جدای از ۲ دلار از این مبلغ که به عنوان هزینه استیکر لپتاپ Powered Green در نظر گرفته می شود که به گفته شرکت از آلومینیوم بازیافت شده ساخته شده و در بسته‌بندی‌های قابل بازیافت ارائه می‌گردند، شرکت ادعا می‌کند که این پول در زمینه تولید توربین‌های جدید بادی بکار گرفته خواهد شد که با تولید مقدار میانگین انرژی مصرفی، عمر مفید کامپیوترها را افزایش خواهد داد.

اگرچه که بنا بر اطلاعیه این شرکت، مسیر هدایت این پول کمی غیر شفاف می‌باشد اما این ایده به نظر عالی است!

در مورد این سوال که آیا این سازمان به دنبال کسب سود از فروش محصولات خود می‌باشد یا نه، این شرکت خاطر نشان می‌سازد که در قبال فروش این محصولات که مقدار زیادی از مصرف انرژی شما را کاهش می‌دهند مبلغ کمی را به جهت پوشش هزینه‌های اداری خود دریافت می‌کند.