اولین باره داری از فلربو خرید میکنی؟ با کد HelloWorld میتونی ۱۵ درصد تخفیف بگیری! «اطلاعات بیشتر»

چاپ استیکر اختصاصی

ما در فلربو میتونیم بهتون کمک کنیم تا هر طرحی رو که دوست دارید تبدیل به استیکر کنید. شما می‌تونید به راحتی و با کمک فلربو، لوگوی استارت‌آپ، لوگوی محصول و یا هر طرح دیگه‌ای رو تبدیل به استیکر لپ تاپ، موبایل و حتی استیکر کارت اعتباری بکنید. به این منظور، کافیه شماره‌ی سفارش خودتون رو به همراه لوگوی خودتون ارسال کنید تا استیکرشما رو به صورت اختصاصی چاپ کنیم.

ما می‌تونیم استیکر اختصاصی رو به هر اندازه و ابعادی که شما مایل هستید چاپ کنیم و به دست شما برسونیم. این استیکر‌ها، همگی بر روی وینیل چاپ شده و دارای یک روکش شفاف هستند که باعث می‌شود هیچ‌وقت رنگشون کم نشه و چسبی روی بنده‌ی لپتاپ شما باقی نمونه.

سفارش اختصاصی استیکر لپتاپ

سفارش اختصاصی استیکر لپتاپ

در صورتی که می‌خوایید لپ‌تاپ، موبایل و یا هر چیز دیگه‌ای رو با استیکر اختصاصی خودتون منحصر به فرد کنید، چاپ اختصاصی استیکر لپ‌تاپ مناسب شماست.

ابعاد چاپ و برش استیکرهای اختصاصی به طور پیش‌فرض نهایتا ۲ در ۲ اینچ می‌باشد اما امکان چاپ استیکر اختصاصی تا ابعاد ۳۵ اینچ در ۳۵ اینچ نیز وجود دارد.

سفارش اختصاصی استیکر لپتاپ
سفارش اختصاصی استیکر کارت

سفارش اختصاصی استیکر کارت

در صورتی که می‌خوایید کارت مترو، کارت بانکی و یا هر کارت اعتباری دیگه‌ای رو با استیکر اختصاصی خودتون منحصر به فرد کنید، چاپ اختصاصی استیکر کارت مناسب شماست.

ابعاد چاپ و برش استیکرهای اختصاصی دقیقا به اندازه‌ی کارت‌های استاندارد اعتباری می‌باشد و پشت و روی کارت را به طور کامل پوشش می‌دهد.

سفارش اختصاصی استیکر کارت

برخی از مشتریان ما