اولین باره داری از فلربو خرید میکنی؟ با کد HelloWorld میتونی ۱۵ درصد تخفیف بگیری! «اطلاعات بیشتر»

سیاست‌های حفظ حریم خصوصی

این سیاست‌های حفظ حریم خصوصی، چگونگی جمع‌آوری، استفاده و به اشتراک‌گذاری اطلاعات خصوصی شما را زمانی که از flerbo.ir (وبسایت) بازدید و یا خرید می‌کنید را توضیح می‌دهد.

اطلاعات خصوصی که ما جمع‌آوری می‌کنیم

زمانی که شما وبسایت را بازدید می‌کنید، ما به صورت اتوماتیک اطلاعات خاصی را در مورد دستگاه شما از جمله اطلاعات مربوط به مرورگر وب، آدرس IP، منطقه زمانی و برخی از کوکی‌هایی که بر روی دستگاهتان ذخیره شده است را جمع‌آوری میکنیم.

بعلاوه، زمانی که در وبسایت به گشت و گذار می‌پردازید، ما اطلاعات صفحهات وب یا محصولاتی را که میبینید، سایت‌ها یا عناوینی که شما آن را جستجو کردید و شما را به وبسایت هدایت کردند، و همچنین اطلاعاتی درباره‌ی نحوه‌ی کار کردن شما با وبسایت را ذخیره می‌کنیم. ما به این اطلاعاتی که به صورت خودکار جمع‌آوری شده‌اند، اطلاعات دستگاه می‌گوییم.

ما اطلاعات دستگاه را با استفاده از تکنولوژی‌های زیر بدست می‌آوریم:

  • کوکیها داده‌هایی هستن که بر روی دستگاه یا کامپیوترتان دخیره شده و معمولا حاوی شناسه‌ای منحصر به فرد و ناشناس می‌باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد کوکی‌ها، و این که چگونه می‌توان آن‌ها را غیرفعال کرد، به http://www.allaboutcookies.org مراجعه کنید.

بعلاوه، زمانی که خریدی انجام می‌دهید یا تلاش به خرید می‌کنید، ما اطلاعات خاصی را از شما از جمله نام، آدرس پستی محل تحویل سفارش، آدرس پست الکترونیکی، و شماره‌ّای تماس دریافت و ذخیره می‌کنیم. ما به این اطلاعات، اطلاعات سفارش می‌گوییم.

زمانی که در این سیاست‌های حفظ حریم خصوصی درباره‌ی اطلاعات شخصی صحبت می‌کنیم، درباره‌ی هر دو اطلاعات دستگاه و اطلاعات سفارش اشاره صحبت می‌کنیم.

ما چگونه از اطلاعات شخصی شما استفاده می‌کنیم؟

ما از اطلاعات سفارشی که جمع‌آوری کردیم، به طور کلی برای نهایی سازی هر سفارشی که از طریق سایت ثبت شده باشد (از جمله ارسال سفارش، ساخت فاکتور و یا تایید سفارش) استفاده می‌کنیم. بعلاوه، ما از اطلاعات سفارش برای:

  • برقراری ارتباط با شما؛
  • زیرنظر داشتن سفارشات به ظن خطرات احتمالی یا کلاه‌برداری؛ و
  • نمایش دادن محصولات یا خدمات مرتبط به شما

استفاده می‌کنیم.

ما از اطلاعات دستگاهی که جمع‌آوری کردیم برای زیر نظرداشتن خطرات احتمالی یا کلاه‌برداری (بخصوص آدرس IP شما) و همچنین بهبود و بهینه‌سازی کلی وبسایتمان استفاده می‌کنیم (به عنوان مثال، با ایجاد تحلیل نحوه‌ی گشت و گذار کاربران و تعامل آن‌ها با محصولات، تحلیل نتایج کمپین‌های تبلیغاتی و بازاریابیمان).

به اشتراک‌گذاری اطلاعات خصوصی شما

ما اطلاعات خصوصی شما را با اشخاص سوم به منظور بهینه‌سازی فرایندی که در بالا ذکر شد، به اشتراک‌میگذاریم. به عنوان مثال، ما از سازیتو برای ایجاد فروشگاهمان استفاده میکنیم (شما می‌توانید در مورد این که سازیتو چگونه از اطلاعات شما استفاده می‌کند، https://sazito.com/privacy را مطالعه کنید). ما از Google Analutics برای فهمیدن این که کاربرانمان چگونه با وبسایت در تعامل هستند، استفاده میکنیم (شما می‌توانید در مورد این که Google Analytics چگونه از اطلاعات شما استفاده می‌کند، https://www.google.com/intl/en/policies/privacy را مطالعه کنید). همچنین ما از رایچت برای برقراری ارتباط با مشتریانمان به صورت چت آنلاین استفاده ‌می‌کنیم (شما می‌توانید برای اطلاع از شرایط و مقررات استفاده از رایچت، https://raychat.io/license را مطالعه کنید). در ضمن بخشی از اطلاعات خصوصی شما با پست جمهوری اسلامی ایران و به منظور تحویل بسته‌ی سفارشی، به اشتراک گذاشته خواهد شد.

در نهایت، ما مجبور خواهیم بود با درخواست مراجع قانونی ذیصلاح در زمان رخ دادن اتفاق غیرقانونی، اطلاعات خصوصی شما را به دادگاه ارائه کنیم.

حقوق شما

شما این حق را دارید تا به اطلاعت خصوصی که ما از شما ذخیره کرده‌ایم دسترسی پیدا کنیم و یا درخواست اصلاح، بروزرسانی یا پاک شدن آن را دهید. در صورتی که تمایل به اجرای این حق خود دارید، لطفا از طریق اطلاعات تماس زیر، به ما خبر دهید.

ابقای اطلاعات

زمانی که شما سفارش را از طریق وبسایت ثبت می‌کنید، ما اطلاعات سفارش شما را تنها تا زمانی که شما از ما درخواست پاک شدن آن را دهید نگاه خواهیم داشت.

تغییرات

ما ممکن است هر چند وقت یکبار سیاست‌های حفظ حریم خصوصی خود را تغییر دهیم، به عنوان مثال، نحوه‌ی انجام عملیات‌ها تغییر پیدا کند یا قوانین عوض شوند.

با ما تماس بگیرید

برای اطلاعات بیشتر در مورد حریم خصوصیات، در صورتی که سوالی دارید یا میخواهید شکایتی را ثبت کنید، لطفا با ما از طریق آدرس ایمیل info.flerbo @ gmail.com تماس بگیرید.